Kivančitis
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sever - Jug

+14
Kivančica*
milicica@
Sultanahmet
Marij@
Sonj@
Sienna Tg
crna Agata
Poglavica
Lejla
mammy
TANJA KG
*venus*
edi09
Pilence
18 posters

Strana 10 od 14 Prethodni  1 ... 6 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14  Sledeći

Ići dole

Sever - Jug  - Page 10 Empty Re: Sever - Jug

Počalji od mammy Pet Mar 01, 2013 12:11 pm

crna Agata ::mammy
Bas tako, pozalice sto je htela pomoci bom Zato je najbolje da se izdogovaramo i odlucimo, ili jedna tema da ne lutamo...ili mozda ona to moze confused

Like a Star @ heaven Zato budimo dobre i neka nas Poglavica presudi sta je najbolje, pa nek' pregovara sa Peletom cheers



...tako je mammy,ja se slažem....Sever - Jug  - Page 10 Smiley-gets-a-big-hug ...mi ćemo tebi dati posao...odnosi s javnošću...
...ima da živimo 3 svijeta...Pilence riješava naše muke...Poglavica nas drži na okupu i brine se za nas...ti brini za javnost...posebno nas zastupaj kod poglavice....Ruby brine o disciplini....moja ljuba o mojoj kokoši...venus o biciklu....sultanahmet o Cemrinoj sigurnosti - kao tjelohranitelj....karolina i sara o ljepoti riječi foruma...naša forumska cemre trese brda kad se rodi miš...moja Mara je za kave - cigarete i ćaskanje...Lejla vija AGE....Sonja voli moje mrdaroše...a moja arkadašica Jeca,Sienna i ja pravimo pizdarije... ako sam koga slučajno izostavila -nadodat ću...
ETO...ima li boljeg foruma od NAS... ostali mogu samo da nam zavide....[/quote]



Joooj Crna Agata moja, nasmeja me flower svako ima svoje zaduzenje kod nas, nema sta...najorganizovaniji forum na svetu!! A iako vas ima tri za pizdarije, ti sama dobro izdrzavas...ali, fale nam Jeca i Sienna za trecu smenu. Zato, to mora ozbiljno da se resi pitanje Jece geek Sada cu ja to sa Poglavicom da vidim, samo da smislim predlog lol!
mammy
mammy

Broj poruka : 21
Datum upisa : 28.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Sever - Jug  - Page 10 Empty Re: Sever - Jug

Počalji od *venus* Pet Mar 01, 2013 12:19 pm

mammy poslala sam ti zahtjev za prijateljstvo ......cekam da me prihvatis bounce
*venus*
*venus*

Broj poruka : 167
Datum upisa : 28.02.2013
Lokacija : West of South

Nazad na vrh Ići dole

Sever - Jug  - Page 10 Empty Re: Sever - Jug

Počalji od RUBY "the wich" Pet Mar 01, 2013 12:36 pm

*venus* ::Sever - Jug  - Page 10 Tumblr_miry1hXLAN1r44un4o1_500

Do vraga i bestraga....kako doći do ovog časopisa...ufff...KO IDE U TURSKU USKOROOOOO ??
RUBY
RUBY "the wich"

Broj poruka : 16
Datum upisa : 01.03.2013

Nazad na vrh Ići dole

Sever - Jug  - Page 10 Empty Re: Sever - Jug

Počalji od *venus* Pet Mar 01, 2013 12:49 pm

ja idem ruby bounce
*venus*
*venus*

Broj poruka : 167
Datum upisa : 28.02.2013
Lokacija : West of South

Nazad na vrh Ići dole

Sever - Jug  - Page 10 Empty Re: Sever - Jug

Počalji od crna Agata Pet Mar 01, 2013 12:59 pm

...vještice moja Ruby....Karolinice...i Sonja...poslala sam vam zahtjev za prijateljstvo...pa ako ćemo drugovat...prihvatite....Sever - Jug  - Page 10 Cheeky-smile-smiley-emoticon
crna Agata
crna Agata

Broj poruka : 46
Datum upisa : 28.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Sever - Jug  - Page 10 Empty Re: Sever - Jug

Počalji od *venus* Pet Mar 01, 2013 1:02 pm

pp rade isprobano super je ! bounce
*venus*
*venus*

Broj poruka : 167
Datum upisa : 28.02.2013
Lokacija : West of South

Nazad na vrh Ići dole

Sever - Jug  - Page 10 Empty Re: Sever - Jug

Počalji od *venus* Pet Mar 01, 2013 1:06 pm

afro agata ......

Sever - Jug  - Page 10 Images?q=tbn:ANd9GcQuOogsXYWJA552zmeb5cpegNlOPpv5r3CXlvZcp8jxytbdOWOgOQ
*venus*
*venus*

Broj poruka : 167
Datum upisa : 28.02.2013
Lokacija : West of South

Nazad na vrh Ići dole

Sever - Jug  - Page 10 Empty Re: Sever - Jug

Počalji od crna Agata Pet Mar 01, 2013 1:19 pm

*venus* :: afro agata ......

Sever - Jug  - Page 10 Images?q=tbn:ANd9GcQuOogsXYWJA552zmeb5cpegNlOPpv5r3CXlvZcp8jxytbdOWOgOQ




....You are my queen....Sever - Jug  - Page 10 Hand-heart
crna Agata
crna Agata

Broj poruka : 46
Datum upisa : 28.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Sever - Jug  - Page 10 Empty Re: Sever - Jug

Počalji od *venus* Pet Mar 01, 2013 1:44 pm

crna Agata ::
*venus* :: afro agata ......

Sever - Jug  - Page 10 Images?q=tbn:ANd9GcQuOogsXYWJA552zmeb5cpegNlOPpv5r3CXlvZcp8jxytbdOWOgOQ




....You are my queen....Sever - Jug  - Page 10 Hand-heart

bounce bounce

who ?? me?? king lol!
*venus*
*venus*

Broj poruka : 167
Datum upisa : 28.02.2013
Lokacija : West of South

Nazad na vrh Ići dole

Sever - Jug  - Page 10 Empty Re: Sever - Jug

Počalji od RUBY "the wich" Pet Mar 01, 2013 1:45 pm

crna Agata ::mammy
Bas tako, pozalice sto je htela pomoci bom Zato je najbolje da se izdogovaramo i odlucimo, ili jedna tema da ne lutamo...ili mozda ona to moze confused

Like a Star @ heaven Zato budimo dobre i neka nas Poglavica presudi sta je najbolje, pa nek' pregovara sa Peletom cheers



...tako je mammy,ja se slažem....Sever - Jug  - Page 10 Smiley-gets-a-big-hug ...mi ćemo tebi dati posao...odnosi s javnošću...
...ima da živimo 3 svijeta...Pilence riješava naše muke...Poglavica nas drži na okupu i brine se za nas...ti brini za javnost...posebno nas zastupaj kod poglavice....Ruby brine o disciplini....moja ljuba o mojoj kokoši...venus o biciklu....sultanahmet o Cemrinoj sigurnosti - kao tjelohranitelj....karolina i sara o ljepoti riječi foruma...naša forumska cemre trese brda kad se rodi miš...moja Mara je za kave - cigarete i ćaskanje...Lejla vija AGE....Sonja voli moje mrdaroše...a moja arkadašica Jeca,Sienna i ja pravimo pizdarije... ako sam koga slučajno izostavila -nadodat ću...
ETO...ima li boljeg foruma od NAS... ostali mogu samo da nam zavide....[/quote]

Lijepo, lijepo, Agata...znači, ja sam ORGAN za gonjenje nediscipline sa foruma Rolling Eyes ....pa nek svi mrze dežurnu vješticu Razz ... lol! !!!
RUBY
RUBY "the wich"

Broj poruka : 16
Datum upisa : 01.03.2013

Nazad na vrh Ići dole

Sever - Jug  - Page 10 Empty Re: Sever - Jug

Počalji od RUBY "the wich" Pet Mar 01, 2013 1:59 pm

Hhaha...sad pročitah onaj engleski sažetak epke...i baš se sltko nakesarah onome tko je to pisao...haha.
Kaže: Bariš se razbolio od teškog oblika fluzeja (flu-gripa) haha...Simaj liječi Bariša ispod i iznad pojasa, haha...seksi sajko (Guney) bulji u malog Đihana na vratima, haha...Kuzey razmišlja o Gucemre i već se osjeća nadolazeći napad OLMAZA , haha...
Dobar sažetak !
RUBY
RUBY "the wich"

Broj poruka : 16
Datum upisa : 01.03.2013

Nazad na vrh Ići dole

Sever - Jug  - Page 10 Empty Re: Sever - Jug

Počalji od RUBY "the wich" Pet Mar 01, 2013 2:02 pm

*venus* ::ja idem ruby bounce

Jaaaaoooo...kako bismo sad...uhhh...možeš li kupit pa poslat...a nekako ćemo se dogovorit za pare....haaa, šta kažeš !!!
RUBY
RUBY "the wich"

Broj poruka : 16
Datum upisa : 01.03.2013

Nazad na vrh Ići dole

Sever - Jug  - Page 10 Empty Re: Sever - Jug

Počalji od mammy Pet Mar 01, 2013 2:57 pm

*venus* ::mammy poslala sam ti zahtjev za prijateljstvo ......cekam da me prihvatis bounce


Pa, jooooj Kako, Di da ga vidim?!!! afro Ja sam ko pala s marsa jos uvek ovde!! Ne znam di da gledam vise i gde sta da nadjem...!!! jocolor
mammy
mammy

Broj poruka : 21
Datum upisa : 28.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Sever - Jug  - Page 10 Empty Re: Sever - Jug

Počalji od Kivančica* Pet Mar 01, 2013 10:32 pm

Mammy, Karolina, Tanja Kg poslala sam vam zahtjev za prijateljstvo..

Mammy ideš na profil pa pod prijatelji i ignorisani ćeš vidjeti ko ti je poslao zahtjev
Kivančica*
Kivančica*

Broj poruka : 23
Datum upisa : 01.03.2013
Lokacija : Kivancland

Nazad na vrh Ići dole

Sever - Jug  - Page 10 Empty Re: Sever - Jug

Počalji od milicica@ Pet Mar 01, 2013 11:47 pm

RUBY "the wich" ::
*venus* ::Sever - Jug  - Page 10 Tumblr_miry1hXLAN1r44un4o1_500

Do vraga i bestraga....kako doći do ovog časopisa...ufff...KO IDE U TURSKU USKOROOOOO ??
------------------------------------------------------------------------------------------------------
i ja bih volela da vidim ovaj casopis i upravo ga trazim mozda ima online ako nadjem stavicu link ovde,,poz

milicica@

Broj poruka : 4
Datum upisa : 01.03.2013
Godina : 52
Lokacija : belgija

Nazad na vrh Ići dole

Sever - Jug  - Page 10 Empty Re: Sever - Jug

Počalji od milicica@ Pet Mar 01, 2013 11:54 pm

stavila sam link ali nece da objavi kaze 7 dana nemam pravo ????

milicica@

Broj poruka : 4
Datum upisa : 01.03.2013
Godina : 52
Lokacija : belgija

Nazad na vrh Ići dole

Sever - Jug  - Page 10 Empty Re: Sever - Jug

Počalji od karolina* Sub Mar 02, 2013 12:37 am

Pilence, primila sam mail Very Happy
karolina*
karolina*

Broj poruka : 16
Datum upisa : 28.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Sever - Jug  - Page 10 Empty Re: Sever - Jug

Počalji od Poglavica Sub Mar 02, 2013 12:45 am

Ruby stigla si ...e super nisam sinoc bila sa vama pa vas jutros ne mogu procitati na tri strane....otvorene nove teme zanimljive a Pilencetu niko nije odgovorio pitala je da li da ugasi Kiva bre pa da sve pisemo ovde....sto se mene tice slobodno mozes ionako se ovde napise deset postova tamo ni jedan ne zato sto Kivu ne volimo.. Wink vec sto volimo da smo na jednom mestu pa moj predlog i misljenje da izbrises i da smo sve ovde na jednoj temi...jel se slazete...
Poglavica
Poglavica

Broj poruka : 63
Datum upisa : 28.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Sever - Jug  - Page 10 Empty Re: Sever - Jug

Počalji od karolina* Sub Mar 02, 2013 12:46 am

Poglavica ::Ruby stigla si ...e super nisam sinoc bila sa vama pa vas jutros ne mogu procitati na tri strane....otvorene nove teme zanimljive a Pilencetu niko nije odgovorio pitala je da li da ugasi Kiva bre pa da sve pisemo ovde....sto se mene tice slobodno mozes ionako se ovde napise deset postova tamo ni jedan ne zato sto Kivu ne volimo.. Wink vec sto volimo da smo na jednom mestu pa moj predlog i misljenje da izbrises i da smo sve ovde na jednoj temi...jel se slazete...

Ja se slažem Very Happy
karolina*
karolina*

Broj poruka : 16
Datum upisa : 28.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Sever - Jug  - Page 10 Empty Re: Sever - Jug

Počalji od karolina* Sub Mar 02, 2013 12:47 am

Sorry, malo sam se pogubila na ovom novom forumu. Kako potvrditi prijatelja? Kako poslati zahtjev za prijatljstvom?
karolina*
karolina*

Broj poruka : 16
Datum upisa : 28.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Sever - Jug  - Page 10 Empty Re: Sever - Jug

Počalji od Poglavica Sub Mar 02, 2013 12:50 am

karolina* ::Sorry, malo sam se pogubila na ovom novom forumu. Kako potvrditi prijatelja? Kako poslati zahtjev za prijatljstvom?

zahtev saljes tako sto odes na profil onoga koga zelis za prijatelja i videces opciju kod njegove slike...a prihvatas za prijatelja tako sto udjes na svoj profil pa ce ti izbaciti ko ti je poslao zahteve i ti samo ides na + ako hoces ili - ako neces ...
Poglavica
Poglavica

Broj poruka : 63
Datum upisa : 28.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Sever - Jug  - Page 10 Empty Re: Sever - Jug

Počalji od Poglavica Sub Mar 02, 2013 12:52 am

karolina* ::Sorry, malo sam se pogubila na ovom novom forumu. Kako potvrditi prijatelja? Kako poslati zahtjev za prijatljstvom?
evo ja sam ti sad poslala zahtev
Poglavica
Poglavica

Broj poruka : 63
Datum upisa : 28.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Sever - Jug  - Page 10 Empty Re: Sever - Jug

Počalji od Marij@ Sub Mar 02, 2013 1:09 am

Ima li koga drustvance...
Marij@
Marij@

Broj poruka : 27
Datum upisa : 28.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Sever - Jug  - Page 10 Empty Re: Sever - Jug

Počalji od karolina* Sub Mar 02, 2013 1:40 am

Poglavica ::
karolina* ::Sorry, malo sam se pogubila na ovom novom forumu. Kako potvrditi prijatelja? Kako poslati zahtjev za prijatljstvom?
evo ja sam ti sad poslala zahtev

Hvala Daro, pravi si vođa. Sve sam skužila, nije teško, samo treba malo hodati Rolling Eyes Malo sam zabucala, pa sam neke zahtjeve zeznila, sada sam poslala nove zahtjeve. Sorry Very Happy
karolina*
karolina*

Broj poruka : 16
Datum upisa : 28.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Sever - Jug  - Page 10 Empty Re: Sever - Jug

Počalji od RUBY "the wich" Sub Mar 02, 2013 1:42 am

milicica@ ::
RUBY "the wich" ::
*venus* ::Sever - Jug  - Page 10 Tumblr_miry1hXLAN1r44un4o1_500

Do vraga i bestraga....kako doći do ovog časopisa...ufff...KO IDE U TURSKU USKOROOOOO ??
------------------------------------------------------------------------------------------------------
i ja bih volela da vidim ovaj casopis i upravo ga trazim mozda ima online ako nadjem stavicu link ovde,,poz

A, k vragu....ja bih voljela da ga IMAM...KUŽIŠ....u originalu...uffff Crying or Very sad !
RUBY
RUBY "the wich"

Broj poruka : 16
Datum upisa : 01.03.2013

Nazad na vrh Ići dole

Sever - Jug  - Page 10 Empty Re: Sever - Jug

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 10 od 14 Prethodni  1 ... 6 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14  Sledeći

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu