Kivančitis
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sever - Jug

+14
Kivančica*
milicica@
Sultanahmet
Marij@
Sonj@
Sienna Tg
crna Agata
Poglavica
Lejla
mammy
TANJA KG
*venus*
edi09
Pilence
18 posters

Strana 11 od 14 Prethodni  1 ... 7 ... 10, 11, 12, 13, 14  Sledeći

Ići dole

Sever - Jug  - Page 11 Empty Re: Sever - Jug

Počalji od crna Agata Sub Mar 02, 2013 2:10 am

hej...mammy poslala sam ti i ja zahtjev za prijateljstvo....Sever - Jug  - Page 11 Oh-hello-smiley-emoticon
crna Agata
crna Agata

Broj poruka : 46
Datum upisa : 28.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Sever - Jug  - Page 11 Empty Re: Sever - Jug

Počalji od crna Agata Sub Mar 02, 2013 2:16 am

...baš mi slatko ovo moje jaje....vidi ga...Sever - Jug  - Page 11 Oh-hello-smiley-emoticon...to jaje od one moje razvratnice...kao ja ju poslala kod Kivančice da ju malo obuzda...a sunce ti...ona se već i porodila...

...Kivančice...jel se tako "dovodi u red" jedna nekad "fina" i bujna kokoš?

...kad se sjetim - kako fino perje imala...Sever - Jug  - Page 11 Shaking-no-smiley-emoticon...baš fina kokoš bila...imo si šta vidit...oćeš perje...oćeš batak...
crna Agata
crna Agata

Broj poruka : 46
Datum upisa : 28.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Sever - Jug  - Page 11 Empty Re: Sever - Jug

Počalji od Kivančica* Sub Mar 02, 2013 2:26 am

crna Agata ::...baš mi slatko ovo moje jaje....vidi ga...Sever - Jug  - Page 11 Oh-hello-smiley-emoticon...to jaje od one moje razvratnice...kao ja ju poslala kod Kivančice da ju malo obuzda...a sunce ti...ona se već i porodila...

...Kivančice...jel se tako "dovodi u red" jedna nekad "fina" i bujna kokoš?

...kad se sjetim - kako fino perje imala...Sever - Jug  - Page 11 Shaking-no-smiley-emoticon...baš fina kokoš bila...imo si šta vidit...oćeš perje...oćeš batak...

Sad je gologuza..kao i ti lol! nekad je bila kudrava afro .

A šta ću ja, znaš da sam ja fina,nisam je mogla obuzdat, bacila i mene u nemoral i blud. Shocked Embarassed
Kivančica*
Kivančica*

Broj poruka : 23
Datum upisa : 01.03.2013
Lokacija : Kivancland

Nazad na vrh Ići dole

Sever - Jug  - Page 11 Empty Re: Sever - Jug

Počalji od Kivančica* Sub Mar 02, 2013 2:29 am

Ta je skakala na sve šta se miče bounce , bojim se vratit ti je, napast će mrdaroša, ostat će i on bez gaća..
Kivančica*
Kivančica*

Broj poruka : 23
Datum upisa : 01.03.2013
Lokacija : Kivancland

Nazad na vrh Ići dole

Sever - Jug  - Page 11 Empty Re: Sever - Jug

Počalji od crna Agata Sub Mar 02, 2013 2:33 am

Kivančica* ::Ta je skakala na sve šta se miče bounce , bojim se vratit ti je, napast će mrdaroša, ostat će i on bez gaća..



.....Sever - Jug  - Page 11 Open-mouth-surprised-smiley-emoticon....ŠTA reče...mila sestro....????...

...ljube moja...razjebala si mi biciklo...kokoš gologuza,ofucana....sad ju još dresiraj da jaše po MRDAROŠU....Sever - Jug  - Page 11 Freaking-out-smiley-emoticon...pa,jel hoćeš da mi bubrežni kamenac proradi od šoka...
crna Agata
crna Agata

Broj poruka : 46
Datum upisa : 28.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Sever - Jug  - Page 11 Empty Re: Sever - Jug

Počalji od Kivančica* Sub Mar 02, 2013 2:38 am

crna Agata ::
Kivančica* ::Ta je skakala na sve šta se miče bounce , bojim se vratit ti je, napast će mrdaroša, ostat će i on bez gaća..



.....Sever - Jug  - Page 11 Open-mouth-surprised-smiley-emoticon....ŠTA reče...mila sestro....????...

...ljube moja...razjebala si mi biciklo...kokoš gologuza,ofucana....sad ju još dresiraj da jaše po MRDAROŠU....Sever - Jug  - Page 11 Freaking-out-smiley-emoticon...pa,jel hoćeš da mi bubrežni kamenac proradi od šoka...

Sad Sad ma nisam ja kriva za biciklo..nego kokoš..dala joj ja da sjedne ne bi li se smirila a ona se nije okanila dok pedale nisu otpale i jezik se ukočio...ajme jedva ovo napisa lol! Very Happy Very Happy .

moram nabavit neke druge smajlije ovi ne opsiuju dobro ovo ludilo bounce cheers
Kivančica*
Kivančica*

Broj poruka : 23
Datum upisa : 01.03.2013
Lokacija : Kivancland

Nazad na vrh Ići dole

Sever - Jug  - Page 11 Empty Re: Sever - Jug

Počalji od crna Agata Sub Mar 02, 2013 2:47 am


...ukočio se jezik...???Sever - Jug  - Page 11 Very-shocked-smiley-emoticon
...pedale otpale...??Sever - Jug  - Page 11 Big-surprise-smiley-emoticon
....ju...vode i šećera mi treba....evo se kolutam po podu....Sever - Jug  - Page 11 Sick-fever...

...sunce joj kalaisano kokošije...
crna Agata
crna Agata

Broj poruka : 46
Datum upisa : 28.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Sever - Jug  - Page 11 Empty Re: Sever - Jug

Počalji od RUBY "the wich" Sub Mar 02, 2013 3:15 am

Ajde, Boga ti, crna Agato Rolling Eyes ...pa šta ti očekuješ od jedne kokoši neg da ima kokošju pamet...a ono drugo, njeno ionak pameti nema jocolor !!!
Nemreš ti to sačuvat ni u Alkatrazu...poševila bi se tam i sa morskim krastavcem, kakva je Razz !!!
RUBY
RUBY "the wich"

Broj poruka : 16
Datum upisa : 01.03.2013

Nazad na vrh Ići dole

Sever - Jug  - Page 11 Empty Re: Sever - Jug

Počalji od Sonj@ Sub Mar 02, 2013 3:28 am

sunny
Sonj@
Sonj@

Broj poruka : 9
Datum upisa : 28.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Sever - Jug  - Page 11 Empty Re: Sever - Jug

Počalji od Sonj@ Sub Mar 02, 2013 3:33 am

OOoo ....vec ste se sve usemile....bidaka bidaka ....samo da se malo

organizujem.... da vidim sta sve ovde ima .... Mad
Sonj@
Sonj@

Broj poruka : 9
Datum upisa : 28.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Sever - Jug  - Page 11 Empty Re: Sever - Jug

Počalji od RUBY "the wich" Sub Mar 02, 2013 3:40 am

Nego, ajmo se uozbiljit...ovo je jedan ozbiljan i odgovoran forum...jel te.... jocolor !!!
Eto, pogledah 62-ku sa prijevodom...i to je to...nema do toga da se potpuno skuži sve....da točno pratiš tekst i gledaš izraz lica. Mislim, skroz me je osupnula ona izjava mamice Handan kad je rekla mamici Ebru da joj se ne da ići sa Samijem kod Kuzeya jer će on "sigurno htjeti pričati sa njom...i tražiti ju da se pomire...a njoj žao da on prekine zaruke vizavi one jadne žene, da ju ne ucvili..."...oooo majko Indijo, imali nekog "doma" u glavi te žene Rolling Eyes !!!
Zvečarka je izgleda odlučila da bude sa Burakom, kad je već tolko lud da ju hoće...ajd, da i to vidimo.

Pogledah opet i 63-jku...nešto se meni čini da naša luda Banu uopće nije tako luda koliko sa pravi. E, sad...zašto se pravi...možda da zadrži Guneya, jer kuži da ga gubi...ili joj više i nije stalo ali mu nešto sprema kao revanš.
Simaj je skroz spustila loptu...nema nikakve namjere da se sveti Guneyu...idiot je mogao dobiti gumb manžete natrag ali je idiot,
pa je gumbić dobio Bariš-kvariš...i bit će sranja oko toga. Neka...Guneyu ionako želim da se uguši u vlastitim govnima, niš koristi jedno !!
Ni malo mi se nije svidilo ono Kuzeyevo gruntanje na krevetu o vezi Cemre i Guneya...opet ga spopada njegova "luna" po tom pitanju...a taman se malo otkravio. Blentava Cemre...jel joj trebalo da hvata onaj drek rukom...sad će joj itekako smrditi. !
RUBY
RUBY "the wich"

Broj poruka : 16
Datum upisa : 01.03.2013

Nazad na vrh Ići dole

Sever - Jug  - Page 11 Empty Re: Sever - Jug

Počalji od Pilence Sub Mar 02, 2013 3:59 am

Žene, a gde nalazite te smajlije velike? Baš mi se svidjaju...
Nego, sad videh reklamu , na RTL-u kreće Sever Jug uskoro... Oni prevedoše Nebo i Zemlja... Rolling Eyes
Pilence
Pilence
Admin

Broj poruka : 38
Datum upisa : 28.02.2013

https://kivanch.serbianforum.info

Nazad na vrh Ići dole

Sever - Jug  - Page 11 Empty Re: Sever - Jug

Počalji od Sienna Tg Sub Mar 02, 2013 4:40 am

Gde je Kivina tema?! Sever - Jug  - Page 11 Freaking-out-smiley-emoticon
Sienna Tg
Sienna Tg

Broj poruka : 12
Datum upisa : 28.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Sever - Jug  - Page 11 Empty Re: Sever - Jug

Počalji od Poglavica Sub Mar 02, 2013 5:42 am

Sienna Tg ::Gde je Kivina tema?! Sever - Jug  - Page 11 Freaking-out-smiley-emoticon
Uh Siena zaprepasti me ovaj tvoj smajlic...nisi bila na svim casovima...ugasena jel smo sve uglavnom pisale ovde tako da sad je sve to jedna tema kao kod Tabanka ovde pises i o Kivi i o seriji....prati fabulu namoj da rade neopravdani
Poglavica
Poglavica

Broj poruka : 63
Datum upisa : 28.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Sever - Jug  - Page 11 Empty Re: Sever - Jug

Počalji od Pilence Sub Mar 02, 2013 5:54 am

da , izbrisala sam je.... pa tako ste rekle... Surprised
Pilence
Pilence
Admin

Broj poruka : 38
Datum upisa : 28.02.2013

https://kivanch.serbianforum.info

Nazad na vrh Ići dole

Sever - Jug  - Page 11 Empty Re: Sever - Jug

Počalji od Sultanahmet Sub Mar 02, 2013 6:02 am

Jel se meni čini ili je Deniz malo flertovala s Kuzeyem...mislim čemu ona predstava s motorom i onaj zavodnički osmijeh dok skida kacigu pa ono ljubljenje pred pekarom??
Nešto će oni pokušati s tom Deniz...jadna Cemre..
Sultanahmet
Sultanahmet

Broj poruka : 23
Datum upisa : 28.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Sever - Jug  - Page 11 Empty Re: Sever - Jug

Počalji od mammy Sub Mar 02, 2013 6:09 am

Devojke, kako to za prijatelja...nemam ni minus ni plus Kivancice!! I usla sam profil, nigde mi nista ne izlazi confused

Ajd' sad cu jos jednom probati pregledati No

Inace, dobar dan i meni je super sto smo sa KG i Kivom na jednoj temi...
mammy
mammy

Broj poruka : 21
Datum upisa : 28.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Sever - Jug  - Page 11 Empty Re: Sever - Jug

Počalji od Sonj@ Sub Mar 02, 2013 6:32 am

mammy ::Devojke, kako to za prijatelja...nemam ni minus ni plus Kivancice!! I usla sam profil, nigde mi nista ne izlazi confused

Ajd' sad cu jos jednom probati pregledati No

Inace, dobar dan i meni je super sto smo sa KG i Kivom na jednoj temi...

Ni kod mene ta opcija prijatelji ne funkcionise
Sonj@
Sonj@

Broj poruka : 9
Datum upisa : 28.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Sever - Jug  - Page 11 Empty Re: Sever - Jug

Počalji od Poglavica Sub Mar 02, 2013 6:39 am

Pa nesto ce sigurno sa njom uraditi inace zasto bi dali do znanja da Kuzey sazna da je tu...inace on mora saznati da je ono sa Mirzom laz i cija je to ideja...inace Deniz je tu vec dva meseca i sve preti zna za Batisa sigurna sam i za Guneya samo ceka priliku da to saopsti..ipak ima ona Ferhatove krvi cera mu je ....
Meni je super sto nisu nista pustili u najavi za Kuzeya i Cemre i u prosloj nisu ni malu nadu dali da je Kizey izasao iz zatvora a o lancicu ni traga ni glasa pa smo se sve prijatno iznenadile tako da sada nisu njih prikazali opet ocekujem nesto lepo.... i taj dan zaljubljenih valjda ce iskoristiti lepo...mislim bilo bi glupo da uzalud to potrose...to im je poslednji dan zaljubljenih u seriji sledeci ce serija vec biti zavrsena....
Poglavica
Poglavica

Broj poruka : 63
Datum upisa : 28.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Sever - Jug  - Page 11 Empty Re: Sever - Jug

Počalji od Poglavica Sub Mar 02, 2013 6:42 am

Sonj@ ::
mammy ::Devojke, kako to za prijatelja...nemam ni minus ni plus Kivancice!! I usla sam profil, nigde mi nista ne izlazi confused

Ajd' sad cu jos jednom probati pregledati No

Inace, dobar dan i meni je super sto smo sa KG i Kivom na jednoj temi...

Ni kod mene ta opcija prijatelji ne funkcionise

kada udjes na neciji profil iznad slike imas opciju "ubaci u moju listu prijatelja" i opciju "ignorisi" e kada ides da ubacis u listu prijatelja ti si poslala zahtev i otvoriti se novo poglavlje gde ti je sve ispisano ko ti je prijatelj, ko ti je poslao zahtev....sve je na engleskom pa kad sam ja ukapirala koja ic ne zna englis i ti ces sigurno...ajd probaj
Poglavica
Poglavica

Broj poruka : 63
Datum upisa : 28.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Sever - Jug  - Page 11 Empty Re: Sever - Jug

Počalji od Sonj@ Sub Mar 02, 2013 6:51 am

Poglavica ::
Sonj@ ::
mammy ::Devojke, kako to za prijatelja...nemam ni minus ni plus Kivancice!! I usla sam profil, nigde mi nista ne izlazi confused

Ajd' sad cu jos jednom probati pregledati No

Inace, dobar dan i meni je super sto smo sa KG i Kivom na jednoj temi...

Ni kod mene ta opcija prijatelji ne funkcionise

kada udjes na neciji profil iznad slike imas opciju "ubaci u moju listu prijatelja" i opciju "ignorisi" e kada ides da ubacis u listu prijatelja ti si poslala zahtev i otvoriti se novo poglavlje gde ti je sve ispisano ko ti je prijatelj, ko ti je poslao zahtev....sve je na engleskom pa kad sam ja ukapirala koja ic ne zna englis i ti ces sigurno...ajd probaj

E Daro uspela sam,tebe sam prihvatila...nego agata je negde napisala da mi je poslala zahtev ali nje nemam...i ne znam ko jos...ali ajde jos sam

guster ... Very Happy
Sonj@
Sonj@

Broj poruka : 9
Datum upisa : 28.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Sever - Jug  - Page 11 Empty Re: Sever - Jug

Počalji od karolina* Sub Mar 02, 2013 6:54 am

Sever - Jug  - Page 11 Valjam%20se%20od%20smeha

Agata, Kivančice...
karolina*
karolina*

Broj poruka : 16
Datum upisa : 28.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Sever - Jug  - Page 11 Empty Re: Sever - Jug

Počalji od Sultanahmet Sub Mar 02, 2013 7:05 am

Poglavica ::Pa nesto ce sigurno sa njom uraditi inace zasto bi dali do znanja da Kuzey sazna da je tu...inace on mora saznati da je ono sa Mirzom laz i cija je to ideja...inace Deniz je tu vec dva meseca i sve preti zna za Batisa sigurna sam i za Guneya samo ceka priliku da to saopsti..ipak ima ona Ferhatove krvi cera mu je ....
Meni je super sto nisu nista pustili u najavi za Kuzeya i Cemre i u prosloj nisu ni malu nadu dali da je Kizey izasao iz zatvora a o lancicu ni traga ni glasa pa smo se sve prijatno iznenadile tako da sada nisu njih prikazali opet ocekujem nesto lepo.... i taj dan zaljubljenih valjda ce iskoristiti lepo...mislim bilo bi glupo da uzalud to potrose...to im je poslednji dan zaljubljenih u seriji sledeci ce serija vec biti zavrsena....

Mislim da će biti još jedna najava u ponedjeljak možda... više se ničemu ne nadam..jer se onda poslije razočaram.
Sultanahmet
Sultanahmet

Broj poruka : 23
Datum upisa : 28.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Sever - Jug  - Page 11 Empty Re: Sever - Jug

Počalji od *venus* Sub Mar 02, 2013 7:39 am

pozz arkadasice

karolina i marij@ prihvatila sam vas za prijatelje ........ Smile
*venus*
*venus*

Broj poruka : 167
Datum upisa : 28.02.2013
Lokacija : West of South

Nazad na vrh Ići dole

Sever - Jug  - Page 11 Empty Re: Sever - Jug

Počalji od Marij@ Sub Mar 02, 2013 8:03 am

Sonja prihvatila sam te za prijatelja Smile
Inace ja i ti ostadosmo verne starim slikama, svi ostali promenili pa ne mogu da ih pohvatam
A pardon,i Agata naravno ostala verna Tosetu Wink
Marij@
Marij@

Broj poruka : 27
Datum upisa : 28.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Sever - Jug  - Page 11 Empty Re: Sever - Jug

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 11 od 14 Prethodni  1 ... 7 ... 10, 11, 12, 13, 14  Sledeći

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu