Kivančitis
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sever - Jug

+14
Kivančica*
milicica@
Sultanahmet
Marij@
Sonj@
Sienna Tg
crna Agata
Poglavica
Lejla
mammy
TANJA KG
*venus*
edi09
Pilence
18 posters

Strana 8 od 14 Prethodni  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 14  Sledeći

Ići dole

Sever - Jug  - Page 8 Empty Re: Sever - Jug

Počalji od mammy Pet Mar 01, 2013 8:38 am

Kivančica* ::
mammy ::A, da li bi Pile moglo da namesti da imamo obavestenja sa koje teme stize taj topic...on kad se meni prikaze, ja kliknem da vidim sta je napisano, ali ne znam vise na koju temu sam se ukljucila i gde odgovaram i citiram i ko je sta odgovorio na to.... affraid Mozda je to preveliki zahtev i komplikovan...ili da imamo samo jednu temu za KG...pa, znas da je sve tu...jer sve zanima svakoga da zna ko je sta napisao rendeer

bravo mammy, ja pomislila istu stvar Smile . izgnajvit ćemo Pilence požalit će što nam je odlučila pomoć svima novim forumom lol!

Bas tako, pozalice sto je htela pomoci bom Zato je najbolje da se izdogovaramo i odlucimo, ili jedna tema da ne lutamo...ili mozda ona to moze confused

Like a Star @ heaven Zato budimo dobre i neka nas Poglavica presudi sta je najbolje, pa nek' pregovara sa Peletom cheers
mammy
mammy

Broj poruka : 21
Datum upisa : 28.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Sever - Jug  - Page 8 Empty Re: Sever - Jug

Počalji od mammy Pet Mar 01, 2013 8:41 am

Ala se pise, pa na svim temama...jel vidite kada odete na ono da biaret temu...a, ono samo frcka gore - dole, bas smo se raspalile i raspisale sunny
mammy
mammy

Broj poruka : 21
Datum upisa : 28.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Sever - Jug  - Page 8 Empty Re: Sever - Jug

Počalji od Kivančica* Pet Mar 01, 2013 8:45 am

ja sam za jednu temu, puno je jednostavnije, pa sad kako odlučite
Kivančica*
Kivančica*

Broj poruka : 23
Datum upisa : 01.03.2013
Lokacija : Kivancland

Nazad na vrh Ići dole

Sever - Jug  - Page 8 Empty Re: Sever - Jug

Počalji od Marij@ Pet Mar 01, 2013 8:46 am

A najava je toliko zanimljiva da je niko i ne komantarise Very Happy
Marij@
Marij@

Broj poruka : 27
Datum upisa : 28.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Sever - Jug  - Page 8 Empty Re: Sever - Jug

Počalji od Marij@ Pet Mar 01, 2013 8:47 am

Kivančica* ::ja sam za jednu temu, puno je jednostavnije, pa sad kako odlučite

I ja sam za,vec sam se izjasnila cheers
Marij@
Marij@

Broj poruka : 27
Datum upisa : 28.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Sever - Jug  - Page 8 Empty Re: Sever - Jug

Počalji od Marij@ Pet Mar 01, 2013 8:49 am

I ja sam za to da svi budemo na jednom mestu,neki sa starog foruma npr Jeca,Cemre ...imaju problem da se presele...neka im neko pomogne i da se ne cepamo ovako...ili da svi i dalje bude na starom dok ne budemo primorani ovako...
Marij@
Marij@

Broj poruka : 27
Datum upisa : 28.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Sever - Jug  - Page 8 Empty Re: Sever - Jug

Počalji od Kivančica* Pet Mar 01, 2013 8:51 am

Marij@ ::A najava je toliko zanimljiva da je niko i ne komantarise Very Happy

Ja sam sluđena sa ovim forumima..bar da smo ovdje na istom mjestu...neki su na kivi bre neki na kivančitisu. a najbolje bi bilo da smo svi na jednoj temi..KIVOMANIJA.

A Jeca nam je ostala na Tabanku..kaže ne može se ovdje registrirati
Kivančica*
Kivančica*

Broj poruka : 23
Datum upisa : 01.03.2013
Lokacija : Kivancland

Nazad na vrh Ići dole

Sever - Jug  - Page 8 Empty Re: Sever - Jug

Počalji od crna Agata Pet Mar 01, 2013 8:52 am

mammy
Bas tako, pozalice sto je htela pomoci bom Zato je najbolje da se izdogovaramo i odlucimo, ili jedna tema da ne lutamo...ili mozda ona to moze confused

Like a Star @ heaven Zato budimo dobre i neka nas Poglavica presudi sta je najbolje, pa nek' pregovara sa Peletom cheers [/quote]


...tako je mammy,ja se slažem....Sever - Jug  - Page 8 Smiley-gets-a-big-hug ...mi ćemo tebi dati posao...odnosi s javnošću...
...ima da živimo 3 svijeta...Pilence riješava naše muke...Poglavica nas drži na okupu i brine se za nas...ti brini za javnost...posebno nas zastupaj kod poglavice....Ruby brine o disciplini....moja ljuba o mojoj kokoši...venus o biciklu....sultanahmet o Cemrinoj sigurnosti - kao tjelohranitelj....karolina i sara o ljepoti riječi foruma...naša forumska cemre trese brda kad se rodi miš...moja Mara je za kave - cigarete i ćaskanje...Lejla vija AGE....Sonja voli moje mrdaroše...a moja arkadašica Jeca,Sienna i ja pravimo pizdarije... ako sam koga slučajno izostavila -nadodat ću...
ETO...ima li boljeg foruma od NAS... ostali mogu samo da nam zavide....
crna Agata
crna Agata

Broj poruka : 46
Datum upisa : 28.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Sever - Jug  - Page 8 Empty Re: Sever - Jug

Počalji od Kivančica* Pet Mar 01, 2013 8:59 am

crna Agata ::mammy
Bas tako, pozalice sto je htela pomoci bom Zato je najbolje da se izdogovaramo i odlucimo, ili jedna tema da ne lutamo...ili mozda ona to moze confused

Like a Star @ heaven Zato budimo dobre i neka nas Poglavica presudi sta je najbolje, pa nek' pregovara sa Peletom cheers



...tako je mammy,ja se slažem....Sever - Jug  - Page 8 Smiley-gets-a-big-hug ...mi ćemo tebi dati posao...odnosi s javnošću...
...ima da živimo 3 svijeta...Pilence riješava naše muke...Poglavica nas drži na okupu i brine se za nas...ti brini za javnost...posebno nas zastupaj kod poglavice....Ruby brine o disciplini....moja ljuba o mojoj kokoši...venus o biciklu....sultanahmet o Cemrinoj sigurnosti - kao tjelohranitelj....karolina i sara o ljepoti riječi foruma...naša forumska cemre trese brda kad se rodi miš...moja Mara je za kave - cigarete i ćaskanje...Lejla vija AGE....Sonja voli moje mrdaroše...a moja arkadašica Jeca,Sienna i ja pravimo pizdarije... ako sam koga slučajno izostavila -nadodat ću...
ETO...ima li boljeg foruma od NAS... ostali mogu samo da nam zavide....[/quote]

cheers cheers ovo može samo moja ljubica ovako lijepo napisat, u međuvremenu..kad ne pravi pizdarije Very Happy

Ajmo ća ženske nazad doma (tabanko), nećemo dopustiti da nas protjeraju, kad vide koliko smo mi lude, neprijatelji će odustati..i cijeli forum je naš
Kivančica*
Kivančica*

Broj poruka : 23
Datum upisa : 01.03.2013
Lokacija : Kivancland

Nazad na vrh Ići dole

Sever - Jug  - Page 8 Empty Re: Sever - Jug

Počalji od Lejla Pet Mar 01, 2013 9:14 am

crna Agata ::
...tako je mammy,ja se slažem....Sever - Jug  - Page 8 Smiley-gets-a-big-hug ...mi ćemo tebi dati posao...odnosi s javnošću...
...ima da živimo 3 svijeta...Pilence riješava naše muke...Poglavica nas drži na okupu i brine se za nas...ti brini za javnost...posebno nas zastupaj kod poglavice....Ruby brine o disciplini....moja ljuba o mojoj kokoši...venus o biciklu....sultanahmet o Cemrinoj sigurnosti - kao tjelohranitelj....karolina i sara o ljepoti riječi foruma...naša forumska cemre trese brda kad se rodi miš...moja Mara je za kave - cigarete i ćaskanje...Lejla vija AGE....Sonja voli moje mrdaroše...a moja arkadašica Jeca,Sienna i ja pravimo pizdarije... ako sam koga slučajno izostavila -nadodat ću...
ETO...ima li boljeg foruma od NAS... ostali mogu samo da nam zavide....

Agicim I love you ma tko bi ovo bolje od tebe napisao Sever - Jug  - Page 8 Mig
Gađaš u sred srca Sever - Jug  - Page 8 Loveshower
Samo, nema nam Jece No ne znam kako ću bez nje na mojim temama Sad ... fali puno, puno...
Lejla
Lejla

Broj poruka : 59
Datum upisa : 28.02.2013
Lokacija : Boranove ruke

Nazad na vrh Ići dole

Sever - Jug  - Page 8 Empty Re: Sever - Jug

Počalji od Poglavica Pet Mar 01, 2013 9:28 am

Agata svaka ti je zlatna....a ja imam pitanje da ne ispadnem ko Venus jel zna neko sta je sa Ruby da se nije registrovala pod novim imenom pa sad mudro cuci u cosku i ceka koga da posalje na odsluzenje... Laughing
Poglavica
Poglavica

Broj poruka : 63
Datum upisa : 28.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Sever - Jug  - Page 8 Empty Re: Sever - Jug

Počalji od crna Agata Pet Mar 01, 2013 9:30 am

Poglavica ::Agata svaka ti je zlatna....a ja imam pitanje da ne ispadnem ko Venus jel zna neko sta je sa Ruby da se nije registrovala pod novim imenom pa sad mudro cuci u cosku i ceka koga da posalje na odsluzenje... Laughing



...evo ja joj pomažem da se registrira.....sad će ona...
crna Agata
crna Agata

Broj poruka : 46
Datum upisa : 28.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Sever - Jug  - Page 8 Empty Re: Sever - Jug

Počalji od Poglavica Pet Mar 01, 2013 9:31 am

Sto se tice teme Pilence je rekla da sada ne moze da stavi sve u jednu..jedino da se dogovorimo sa njom pa da pisemo samo na jednoj temi a ovu drugu ako moze da ugasi...to je moj predlog a vi pricajte da li odgovara..
Poglavica
Poglavica

Broj poruka : 63
Datum upisa : 28.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Sever - Jug  - Page 8 Empty Re: Sever - Jug

Počalji od Poglavica Pet Mar 01, 2013 9:37 am

crna Agata ::
Poglavica ::Agata svaka ti je zlatna....a ja imam pitanje da ne ispadnem ko Venus jel zna neko sta je sa Ruby da se nije registrovala pod novim imenom pa sad mudro cuci u cosku i ceka koga da posalje na odsluzenje... Laughing



...evo ja joj pomažem da se registrira.....sad će ona...

ajde ajde odoh da spremim nesto za klopu da posluzimo goste...odma ce poceti da nas proziva evo odoh...
Poglavica
Poglavica

Broj poruka : 63
Datum upisa : 28.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Sever - Jug  - Page 8 Empty Re: Sever - Jug

Počalji od karolina* Pet Mar 01, 2013 9:41 am

Poglavice, hvala, uspila sam staviti sliku Razz
karolina*
karolina*

Broj poruka : 16
Datum upisa : 28.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Sever - Jug  - Page 8 Empty Re: Sever - Jug

Počalji od Poglavica Pet Mar 01, 2013 9:48 am

evo zasto Rubi i Jeca ne mogu uci ovde kod nas....procitale ovaj nadpis...
Sever - Jug  - Page 8 734486_10151535375893179_1549091607_n
Poglavica
Poglavica

Broj poruka : 63
Datum upisa : 28.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Sever - Jug  - Page 8 Empty Re: Sever - Jug

Počalji od Poglavica Pet Mar 01, 2013 9:52 am

Sever - Jug  - Page 8 537409_10151430806208179_777502494_n
Poglavica
Poglavica

Broj poruka : 63
Datum upisa : 28.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Sever - Jug  - Page 8 Empty Re: Sever - Jug

Počalji od *venus* Pet Mar 01, 2013 9:58 am

pozz

ja se bojim da tabanko ne ugasi forum i kako da onda dodjem ovdje na ovaj jer ja idem tamo pa na link .........

neka mi neko pomogne ,......pilence hajde ti please postavi kako da ukucamo na google .
*venus*
*venus*

Broj poruka : 167
Datum upisa : 28.02.2013
Lokacija : West of South

Nazad na vrh Ići dole

Sever - Jug  - Page 8 Empty Re: Sever - Jug

Počalji od Marij@ Pet Mar 01, 2013 10:02 am

*venus* ::pozz

ja se bojim da tabanko ne ugasi forum i kako da onda dodjem ovdje na ovaj jer ja idem tamo pa na link .........

neka mi neko pomogne ,......pilence hajde ti please postavi kako da ukucamo na google .

Uvek mozes da ga nadjes preko linka na mail-u koji su ti poslali kad si se registrovala,zato nemoj da ga brises...a ja udjem samo preko history i to je to,preko googla ga ne izbacuje probala sam i ja...
Marij@
Marij@

Broj poruka : 27
Datum upisa : 28.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Sever - Jug  - Page 8 Empty Re: Sever - Jug

Počalji od *venus* Pet Mar 01, 2013 10:03 am

a ja ga delite Sad
*venus*
*venus*

Broj poruka : 167
Datum upisa : 28.02.2013
Lokacija : West of South

Nazad na vrh Ići dole

Sever - Jug  - Page 8 Empty Re: Sever - Jug

Počalji od Poglavica Pet Mar 01, 2013 10:04 am

*venus* ::pozz

ja se bojim da tabanko ne ugasi forum i kako da onda dodjem ovdje na ovaj jer ja idem tamo pa na link .........

neka mi neko pomogne ,......pilence hajde ti please postavi kako da ukucamo na google .

Pa Venus samo taj link sto tamo ides ubaci kod tebe u bookmrks ja tako uradila i sad ulazim tako ne treba mi tabanko....
Poglavica
Poglavica

Broj poruka : 63
Datum upisa : 28.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Sever - Jug  - Page 8 Empty Re: Sever - Jug

Počalji od Marij@ Pet Mar 01, 2013 10:05 am

Poglavica ::Sto se tice teme Pilence je rekla da sada ne moze da stavi sve u jednu..jedino da se dogovorimo sa njom pa da pisemo samo na jednoj temi a ovu drugu ako moze da ugasi...to je moj predlog a vi pricajte da li odgovara..

Daro kad si kontaktirala pilence da je i ja priupitam u vezi mog problemcica?
Ja se slazem sa tvojim predlogom,ono moze da se ugasi i samo ovde da haramo Wink
Marij@
Marij@

Broj poruka : 27
Datum upisa : 28.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Sever - Jug  - Page 8 Empty Re: Sever - Jug

Počalji od Poglavica Pet Mar 01, 2013 10:06 am

Marij@ ::
Poglavica ::Sto se tice teme Pilence je rekla da sada ne moze da stavi sve u jednu..jedino da se dogovorimo sa njom pa da pisemo samo na jednoj temi a ovu drugu ako moze da ugasi...to je moj predlog a vi pricajte da li odgovara..

Daro kad si kontaktirala pilence da je i ja priupitam u vezi mog problemcica?
Ja se slazem sa tvojim predlogom,ono moze da se ugasi i samo ovde da haramo Wink

Pa ima na nekoj od stranica ovde dopisivale smo se i ona je tako nesto napisala al ima privatne poruke pa joj posalji..
Poglavica
Poglavica

Broj poruka : 63
Datum upisa : 28.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Sever - Jug  - Page 8 Empty Re: Sever - Jug

Počalji od Poglavica Pet Mar 01, 2013 10:09 am

Venus evo ti ovaj link i odmah ga prebaci u bookmarks da nam se ne zagubis

https://kivanch.serbianforum.info/
Poglavica
Poglavica

Broj poruka : 63
Datum upisa : 28.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Sever - Jug  - Page 8 Empty Re: Sever - Jug

Počalji od Marij@ Pet Mar 01, 2013 10:16 am

Ok hvala Daro
A kazi mi kako ubacujes sliku meni nece preko uplodera kao na tabanku,pise mi da nemam pravo 7 dana da ubacujem,a ti si vidim stavila...
Marij@
Marij@

Broj poruka : 27
Datum upisa : 28.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Sever - Jug  - Page 8 Empty Re: Sever - Jug

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 8 od 14 Prethodni  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 14  Sledeći

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu